Yükleniyor..

PMI Japonya'da Yeni IQOS ILUMA'yı Başlattı

LAUSANNE, İsviçre--( BUSINESS WIRE )-- Philip Morris International Inc. (PMI) (NYSE: PM) bugün , yetişkinler için büyüyen dumansız ürün portföyüne en son ve en yenilikçi katkı olan IQOS ILUMA'nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. aksi takdirde sigara içmeye veya nikotin ürünleri kullanmaya devam ederdi. Bugün, sigaraya karşı bu daha iyi ve tatmin edici alternatifler yelpazesi , dünyanın 1 numaralı ısıtılmış tütün ürünü olan IQOS tütün ısıtma sisteminin birden çok neslini içermektedir . Benzersiz bir şekilde, yeni IQOS ILUMA , bıçak kullanmayan ve temizlik gerektirmeyen indüksiyonlu ısıtma teknolojisini tanıtan markanın ilk tütün ısıtma sistemi olur.

“ Hedefimiz sigarasız bir dünya; PMI CEO'su Jacek Olczak, sigaraların yerini sigara içmeye devam etmekten daha iyi bir seçim olan dumansız alternatiflerle değiştirdiği bir dünya" dedi. “ IQOS ısıtmalı tütün sistemimizin birkaç neslini piyasaya sürdük ; Portföyümüzü, teknolojideki gelişmelerden yararlanan ve tüketicilerden duyduğumuz sıkıntılı noktaları ele alan sürekli iyileştirilmiş, bilim destekli çözümler sunmak için genişletiyoruz. Sürekli yeniliğe olan bu bağlılık, dumansız bir gelecek sağlama hedefimizde önemli bir rol oynamaktadır. Şimdiye kadarki en yenilikçi cihazımız olan IQOS ILUMA'nın piyasaya sürülmesi, yetişkin sigara içenlere daha iyi bir seçenek sunuyor ve sigara içmenin sonunu hızlandırma çabalarımızda ileriye doğru önemli bir adımı temsil ediyor."

IQOS ILUMA : serisi Japonya'da iki cihaz sunmaktadır IQOS ILUMA PRIME ve IQOS ILUMA . Her iki cihaz da yeni endüksiyonlu ısıtma teknolojisini kullanır, ancak yetişkin kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine en uygun cihazı seçmelerine olanak tanıyan farklı tasarımlar sunar.

Bu cihazlar içinde, yenilikçi ısıtma teknolojisi SMARTCORE İNDÜKSİYON SYSTEM TM yeni TEREA SMARTCORE ÇUBUK içinden tütün ısıtır TM . Bu yeni tasarlanmış çubuklar sadece kullanılacak olan IQOS ILUMA , 2 TEREA algılar bu otomatik başlangıç fonksiyonuna sahiptir TM çubuk otomatik olarak yerleştirilir ve aygıt üzerinde döner. Bu bıçaksız cihazlar, tütünü yakmadan çekirdekten ısıtmak için daha temiz bir yol sunar, daha tutarlı bir deneyim sağlar, tütün kalıntısı bırakmaz ve cihazı temizlemeye gerek kalmaz. Ek olarak, yanma ve duman oluşturmazlar ve PMI'nin pazar araştırması, IQOS ILUMA'nınönceki IQOS nesillerine göre daha keyifli bir deneyim sunar . 3

“ IQOS ILUMA , bugüne kadarki en yenilikçi teklifimiz ve bilim destekli, dumansız ürünler portföyümüzdeki yeni amiral gemisi. Çığır açan endüksiyonlu ısıtma teknolojisi, tütünü yakmadan içeriden ısıtır, bu nedenle duman, kül olmaz ve önceki IQOS cihazları gibi , sigaraya kıyasla ortalama olarak %95 daha düşük düzeyde zararlı kimyasal yayar," 4,5 dedi. PMI Isıtmalı Tütün Platformları Başkan Yardımcısı Michele Cattoni. “ Ancak, bizim daha önceki tütün ısıtma sistemlerinden farklı, IQOS ILUMAbıçağı yoktur. Bu, hiçbir zaman tütün kalıntısı veya temizlik olmadığı anlamına gelir. Bu ve diğer ürün özellikleriyle, bazı yetişkin sigara tiryakilerinin geçmişte sigaraya başlamalarını veya yolculuklarını sürdürmelerini engellemiş olabilecek tüketici acı noktalarını ele almayı amaçlıyoruz.”

IQOS ILUMA PRIME ve IQOS ILUMA , Japonya'da 17 Ağustos 2021'den itibaren IQOS.com'da ön sipariş vermek ve 18 Ağustos 2021'de IQOS mağazalarından satın alınmak üzere mevcuttur.

30 Haziran 2021 itibariyle, PMI'nin dumansız ürünleri 67 pazarda mevcuttur. 6 Şirket, 2025 yılına kadar dumansız ürünlerle 100 pazarda var olmayı hedeflediğini açıkladı. Dünya çapında 20 milyondan fazla IQOS tütün ısıtma sistemi kullanıcısı var ve PMI, %73'ten fazlasının (yaklaşık 14,7 milyon) olduğunu tahmin ediyor. bu erkek ve kadınlardan tamamen IQOS'a geçti ve geçişin çeşitli aşamalarında denge ile sigarayı bıraktı. 7 PMI'nin hedefi, 2025 yılına kadar, aksi takdirde sigara içmeye devam edecek olan en az 40 milyon PMI sigara tiryakisinin dumansız ürünlere geçmesidir. Ayrıca, şirketin hedefi, net gelirlerinin yarısından fazlasının 2025 yılına kadar dumansız ürünlerden gelmesidir.

IQOS ILUMA VE IQOS ILUMA PRIME

IQOS ILUMA PRIME , zarif, anodize alüminyumun doku kaplamasıyla birlikte kullanıldığı yeni bir tasarımda mevcuttur. Cihaz dört renkte mevcuttur ve hem kullanıcının akıllı telefonu aracılığıyla bağlı özellikler açısından hem de şarj cihazı sargıları ve tutucu halkalar dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarlarla çevrimdışı olarak özelleştirilebilir. IQOS ILUMA'nın tasarımı , önceki IQOS'unkine benzernesiller ancak geliştirilmiş çekme ve yapış yapış tat tutarlılığı ile gelişmiş bir tütün deneyimi sağlar - tutucu halkalar ve değiştirilebilir kapılar gibi ilave aksesuar seçenekleriyle beş renkte mevcuttur. Her iki cihaz da yetişkin kullanıcılara tutucuyu şarj etmeden iki ardışık kullanım olanağı sunar ve akıllı hareketler, otomatik başlatma, çeşitli aydınlatma modları, uyarılar ve yetenek gibi IQOS uygulaması tarafından etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen gelişmiş özellikler içerir. kullanıcının gerektiğinde cihazını kilitlemesi ve kilidini açması için. IQOS ILUMA , bugüne kadarki en sağlam cihazımızdır ve bıçağı olmadığı için cihazı temizlemeye gerek yoktur.

Philip Morris International: Dumansız Bir Gelecek Sunmak


Philip Morris International (PMI), sigarasız bir gelecek yaratmak için tütün endüstrisinde bir dönüşüme öncülük ediyor ve nihayetinde sigarayı, sigara içmeye devam edecek yetişkinlerin, toplumun, şirketin, hissedarlarının ve nihayetinde sigarayı dumansız ürünlerle değiştiriyor. diğer paydaşları. PMI önde gelen uluslararası tütün şirketi de ABD olarak ek dışındaki pazarlarda dumansız ürünler, ilişkili elektronik cihazlar ve aksesuarları ve diğer nikotin içeren ürünler olarak, üretim ve sigara satışı yapan ise, kendi içinde PMI gemileri versiyonları IQOS Altria Group, Inc.'e satılan ve bu ürünlerin pazarlama öncesi tütün ürünü uygulaması (PMTA) yolu kapsamında ABD Gıda ve İlaç Dairesi'nden (FDA) pazarlama izni aldığı ABD'de lisans altında satılan Platform 1 cihazı ve sarf malzemeleri; FDA ayrıca IQOS'un bir versiyonunun pazarlanmasına izin verdi.ve Sarf Malzemelerini Değiştirilmiş Riskli Tütün Ürünü (MRTP) olarak kabul ederek, bu ürünler için bir maruziyet değişikliği emrinin halk sağlığını geliştirmek için uygun olduğunu tespit etti.

PMI, risksiz olmasa da sigara içmeye devam etmekten çok daha iyi bir seçim olan yeni bir dumansız ürün kategorisi üzerine bir gelecek inşa ediyor. Ürün geliştirmede çok disiplinli yetenekler, son teknoloji tesisler ve bilimsel doğrulama yoluyla PMI, dumansız ürünlerinin yetişkin tüketici tercihlerini ve katı yasal gereklilikleri karşılamasını sağlamayı amaçlar. PMI'nin dumansız ürün portföyü, yanmayan ısı ve nikotin içeren buhar ürünlerini içerir. 30 Haziran 2021 itibariyle, PMI'nin dumansız ürünleri önemli şehirlerde veya ülke çapında 67 pazarda satışa sunuldu ve PMI yaklaşık 14 olduğunu tahmin ediyor. Dünya çapında 7 milyon yetişkin zaten IQOS'a geçti ve sigarayı bıraktı. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.pmi.com ve www.pmiscience.com .

Ek Resimler

Bu içerik 19.08.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 2975 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Kullan At

En Çok Satan Pod Modeller

En Çok Satan Likitler